Idź do
Sortowanie:

Woliński PN w plebiscycie Top Atrakcje 2024

Z radością informujemy, że właśnie dzisiaj rozpoczęło się głosowanie w Plebiscycie Top Atrakcje 2024, organizowanym przez blog podróżniczy PolskieSzlaki.pl. Wśród niemal 100. nominowanych przez nas atrakcji i miejsc znalazł się również Woliński Park Narodowy.
Idź do strony

Otwarcie Zagrody Pokazowej Żubrów

Informujemy o otwarciu Zagrody Pokazowej Żubrów  w okresie 30 maja – 02 czerwca 2024 r.:
Idź do strony

Otwarcie Muzeum Przyrodniczego

Idź do strony

Pożegnanie świętej pamięci Stanisława Felisiaka

Idź do strony

Informacja o otwarciu obiektów WPN.

Informujemy o otwarciu Muzeum Przyrodniczego i Zagrody Pokazowej Żubrów w dniu 08 maja 2024r.
Idź do strony

Otwarcie schodów na Kawczą Górę.

Szanowni Państwo, Z ogromną przyjemnością możemy poinformować o zakończeniu realizacji inwestycji umocnienia podstawy skarpy zejścia turystycznego Kawcza Góra – plaża. W dniu 05.04.2024r. dokonano odbioru inwestycji i tym samym schody zostały udostępnione dla wszystkich mieszkańców oraz gości.
Idź do strony

Radosnych Świąt!

Najlepsze Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
Idź do strony

Godziny otwarcia obiektów WPN 30.03.24r.

Informujemy, że w dniu 30.03.2024r. (sobota) Zagroda Pokazowa Żubrów oraz Muzeum Przyrodnicze WPN będą czynne do godziny 14:00 (ostatnie wejścia do 13.30).
Idź do strony

Noc sów 2024 w Wolińskim Parku Narodowym

Za nami Noc Sów 2024! Wydarzenie miało miejsce 23 i 24 lutego. To już 6. edycja nocy sów współorganizowana przez Woliński Park Narodowy i Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej oraz Stowarzyszenie Jestem na pTAK i Golden Tulip Międzyzdroje Residence, w której wzięło udział blisko 200 osób!
Idź do strony

Ankieta Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu realizuje duży, międzynarodowy projekt pt. "Zwiększanie odporności małych i średnich wysp poprzez zapewnienie trwałości usług ekosystemowych (SMILES)"
Idź do strony

PGE wspiera już 11 parków narodowych w całej Polsce 

PGE Polska Grupa Energetyczna rozszerza współpracę z polskimi instytucjami przyrodniczymi, obejmując wsparciem dwa nowe parki narodowe - Woliński Park Narodowy i Ojcowski Park Narodowy
Idź do strony

Zapraszamy na Noc Sów 2024 w Wolińskim Parku Narodowym.

Noc Sów zbliża się wielkimi krokami! Już 23-24 lutego 2024r. spotykamy się na 6. edycji nocy z tymi tajemniczymi ptakami współorganizowanej przez Woliński Park Narodowy i Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej oraz Stowarzyszenie Jestem na pTAK!
Idź do strony

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia w Wolińskim Parku Narodowym

Brak wydarzeń w wybranym przedziale czasowym